Blue Flower

W dniu 31 sierpnia w auli Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV odbyła się Wrocławska Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023 z udziałem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i dyrektorów szkół wrocławskich. W trakcie inauguracji zostały ogłoszone wyniki współzawodnictwa sportowego szkół wrocławskich za rok szkolny 2021/2022 z wręczeniem Pucharów Przechodnich Prezydenta Wrocławia i Przewodniczącego RM, okolicznościowych dyplomów i voucherów na zakup sprzętu sportowego.
W roku szkolnym 2021/2022 we współzawodnictwie sportowym szkół wrocławskich uczestniczyło 120 szkół w 17 dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt i chłopców, łącznie około 10 tysięcy dzieci i młodzieży szkół wrocławskich.


Współzawodnictwo realizowano w dwóch kategoriach:

Dostępne są na stronie karty zgłoszeniowe do rozgrywek Mistrzostw Wrocławia 2022/2023 w ramach Kalendarza Imprez Sportowych dla poszczególnych kategorii wiekowych. Uzupełnioną kartę należy odesłać na adres mailowy koordynatora WSZS lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można również kartę zgłoszeniową dostarczyć w dniu zebrań organizacyjnych dla poszczególnych stref. W załączeniu znajduje się również zaproszenie na zebranie organizacyjne z podanymi datami. Jeśli szkoła nie została ujęta w wykazie to proszę o kontakt tel. 500733600.
Dostępny jest również również Kalendarz Imprez w formie PDF. Wszelkie bieżące informacje zamieszczane będą na naszej stronie.
Wykaz załączników do pobrania:
- karta zgłoszeniowa Igrzysk Dzieci (wypełniają SP klasy 1-6)
- karta zgłoszeniowa Igrzysk Mł.Szkolnej (wypełniają SP klasy 7-8)
- karta zgłoszeniowa Licealiada Młodzieży
- zaproszenie na zebranie Stref Wschód, Zachód, Centrum
- kalendarz Imprez w PDF.