
Kom.końc.Igrzysk Dzieci i Młodzieży w LA indywidualnie
W ostatnich tygodniach odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnej Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców.
Przez dwa dni na stadionie rywalizowało blisko 200 reprezentacji szkolnych, a młodzi sportowcy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w wielu konkurencjach lekkoatletycznych.
Zawody dostarczyły wielu sportowych emocji, a uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, determinacją i duchem fair play. Każdy start był okazją do sprawdzenia swoich możliwości, poprawiania rekordów oraz zdobywania cennego doświadczenia.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągniętych wyników oraz dziękujemy nauczycielom, trenerom i opiekunom za wsparcie młodych sportowców. Życzymy kolejnych sukcesów i nieustającej pasji do aktywności fizycznej! 🏅👏
Do pobrania komunikaty końcowe w kategoriach:
Igrzysk Dzieci
Igrzysk Młodzieży dziewcząt
Igrzysk Młodzieży chłopców.

Kom.końc.Igrzysk Młodzieży i Licealiady w siatkówce plażowej
W ostatnim tygodniu maja przeprowadzone zostały Mistrzostwa Wrocławia w siatkówce plażowej w kategorii Igrzysk Młodzieży i Licealiady rozgrywane na boiskach Szkoły Podstawowej nr 97 przy ul. Prostej.
Przez cztery dni sportowych zmagań na piasku rywalizowało blisko 100 reprezentacji szkolnych, dostarczając wielu emocji, świetnych akcji i sportowej walki na najwyższym poziomie.
W kategorii Licealiady Młodzieży złote medale wywalczyli reprezentanci Liceum Ogólnokształcącego nr III oraz reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego nr XII. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 oraz uczennice Szkoły Podstawowej nr 97.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, ducha fair play i wysoki poziom sportowy. Szczególne podziękowania kierujemy również do organizatorów oraz wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 97 za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów i stworzenie fantastycznej atmosfery.
Do pobrania komunikat końcowy Igrzysk Młodzieży i Licealiady.

Czytaj więcej: Kom.końc.Igrzysk Młodzieży i Licealiady w siatkówce plażowej
Kom.końc.czwórboju LA
W dniach 28 i 29 kwietnia na obiektach AWF Wrocław przy ul. Witelona 25a odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci.
W rywalizacji wzięło udział łącznie 80 reprezentacji w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom stworzenia wspaniałej sportowej atmosfery oraz postawy fair play.
Do pobrania wyniki w rywalizacji dziewcząt i chłopców.

Kom.końc.Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej
W ostatnich tygodniach w centrum piłkarskim Ślęza Arena rozegrane zostały finały Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej w pięciu kategoriach. Gratulacje dla wszystkich zespołów za stworzenie sportowej atmosfery wydarzenia. Tutaj galeria zdjęć.
Do pobrania komunikaty z wynikami w kategorii:
Igrzysk Dzieci dziewcząt i chłopców
Igrzysk Młodzieży dziewcząt i chłopców
Licealiady chłopców.

Kom.końc.Igrzysk Młodzieży w kręglach
15 kwietnia w kręgielni Sky Bowling rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kręglach. W zawodach wzięło udział 30 reprezentacji szkolnych, z których każda składała się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rywalizacji.
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

Kom.końc.Licealiady w kręglach
W poniedziałek 13-go kwietnia w kręgielni SkyBowling rozegrane zostały Mistrzostwa wrocławskiej Licealiady młodzieży w kręglach. Zwycięzcami okazali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr VII. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania komunikat z końcowymi wynikami.

Reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego nr V złotymi medalistkami WLK dziewcząt
Reprezentantki Liceum Ogólnokształcącego nr V triumfowały w tegorocznym sezonie WLK dziewcząt. W finale okazały się lepsze od dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego nr IX. Gratulujemy

Igrzyska Młodzieży w piłce ręcznej
Zakończyliśmy zmagania Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 91, wśród chłopców triumfowali reprezentanci Sportowej Szkoły Podstawowej nr 46. Gratulacje dla wszystkich uczestników za świetną postawę sportową
Do pobrania komunikat końcowy w kategorii dziewcząt i chłopców, tutaj galeria zdjęć.

Strona 1 z 17





