Blue Flower


W dniu 18 maja na basenie Szkoły Podstawowej Nr 84 odbyły się Mistrzostwa Szkół Wrocławskich w pływaniu  Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej ,na zakończenie szkoły biorące udział w mistrzostwach zostały uhonorowane za trzy pierwsze miejsca pucharami w dwóch kategoriach wiekowych  i okolicznościowymi dyplomami .
Końcowa klasyfikacja 
  IGRZYSKA DZIECI            IGRZYSKA MŁODZIEŻY
1.SSP Nr 72  - 99 pkt              1.SP Nr 50    - 62 pkt
2.SP Nr 50    -92 pkt               2.SSP Nr 72  - 54 pkt
3.SSP Nr 46  - 70 pkt              3.SSP Nr 46   -49 pkt
4.SP Nr 84    - 63  pkt             4.SP Nr 25    - 42 pkt
5.SP Nr 80    - 52 pkt              5.SP Nr 84   -  39 pkt
6.SP Nr 25   -63 pkt                6.SP Nr 32   -  23 pkt
7.SP Nr 32  - 47 pkt                7.SP Nr 80   -   6 pkt
 

W dniu 17 maja 2023 roku na stadionie przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych zawodach LA dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięło łącznie około 520 uczestników w kategorii dziewcząt i chłopców. Gratulujemy! 
Poniżej do pobrania pliki z wynikami.

W dniu 16 maja 2023 roku na Stadionie przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci w Indywidualnych zawodach LA dziewcząt i chłopców.
W zawodach udział wzięło 404 uczestników w kategorii dziewcząt w tym rekordowa ilość aż 36 sztafet 4x100m oraz 353 uczestników w kategorii chłopców w tym rekordowa ilość 31 sztafet 4x100m.
Poniżej do pobrania pliki z wynikami.


O tym, że królowa sportu - a więc lekkoatletyka - wciąż cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży szkolnej, świadczy udział 750 uczniów w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci. Rywalizacja toczyła się w skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, rzucie piłeczką palantową oraz w konkurencjach biegowych.

W TVP3 Fakty Sportowe w dniu 15.05.2023 pojawił się materiał na temat działalności WSZS - w tym programu Trener Osiedlowy i Trener Senioralny oraz rywalizacji szkolnej. Zapraszamy do oglądania.

W dniu 10 maja 2023 na stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w czwórboju LA chłopców. W zawodach udział wzięły 37 reprezentacji szkolne. Trzy najlepsze reprezentacje uzyskały awans na do Finału Dolnośląskiego. Gratulujemy!
Do pobrania wyniki drużyn oraz indywidualna klasyfikacja końcowa a tutaj galeria zdjęć.

W dniu 9 maja 2023 na stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w czwórboju LA dziewcząt. W zawodach udział wzięły 34 reprezentacje szkolne. Trzy najlepsze reprezentacje uzyskały awans na do Finału Dolnośląskiego. Gratulujemy!
Do pobrania wyniki drużyn oraz indywidualna klasyfikacja końcowa.

W dniach 6,7 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej Nr 84 przy ulicy Górnickiego rozegrane zostaną Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców według harmonogramu:
- 6 czerwca Igrzyska Młodzieży Szkolnej
- 7 czerwca Igrzyska Dzieci
Do pobrania komunikat organizacyjny oraz regulamin.

W dniu 18 maja 2022roku przy pięknej pogodzie na stadionie przy ulicy Witelona zorganizowane zostały pierwsze Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia w LA w kategorii Igrzysk Dzieci.
Łącznie udział wzięło 331 dziewcząt oraz 288 chłopców w poszczególnych konkurencjach. Rekordową ilością cieszyły się sztafety 4x100m, w których zgłosiło się łącznie 50 reprezentacji!!!
Wrocławski SZS składa ogromne podziękowania dla wolontariuszy z Liceum Nr XI oraz Liceum Nr V z Wrocławia za pomoc organizacyjną. Kolejny raz nasi wolontariusze pokazali swoją moc, dzięki której w sprawny sposób mogliśmy przeprowadzić dzisiejszą rywalizację. Podziękowania również kierujemy do władz AWF Wrocław za udostępnienie obiektu oraz wsparcie techniczne. Podziękowania również kierujemy do trenera WLKS Wrocław Pana Kamila Kobiałki za wsparcie merytoryczne.


Do pobrania wyniki i klasyfikacje w poszczególnych konkurencjach dziewcząt i chłopców:

W dniu 11 maja 2022 roku na Stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się zawody Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA chłopców. Łącznie w drugim dniu Mistrzostw udział wzięło 23 reprezentacji szkolnych.
Przy pięknej pogodzie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach w tym: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 metrów. Złote medali reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 45, srebrne Szkoła Podstawowa Nr 46, a brąz Szkoła Podstawowa Nr 90.
Duże słowa podziękowania Wrocławski SZS składa do wolontariuszy Liceum Ogólnokształcącego Nr XI z ulicy Spółdzielczej, którzy w nieoceniony sposób jak zawsze pomogli przeprowadzić sprawnie zawody. Podziękowanie również dla Pana Kamila Kobiałki z WLKS Wrocław za pomoc organizacyjną. Trzy najlepsze zespoły awansowały do Finału Dolnośląskiego. Gratulujemy!
Do pobrania komunikat końcowy indywidualnie i drużynowo.

W dniu 10 maja 2022 roku na Stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się pierwsze zawody rangi Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA.
Łącznie w pierwszym dniu Mistrzostw udział wzięło 21 reprezentacji szkolnych. Przy pięknej pogodzie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach, w tym: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 metrów.
Duże słowa podziękowania Wrocławski SZS składa do wolontariuszy Liceum Ogólnokształcącego Nr XI z ulicy Spółdzielczej, którzy w nieoceniony sposób jak zawsze pomogli przeprowadzić sprawnie zawody. Podziękowanie również dla Pana Kamila Kobiałki z WLKS Wrocław za pomoc organizacyjną.
Trzy najlepsze zespoły awansowały do Finału Dolnośląskiego. Gratulujemy!
Do pobrania komunikat końcowy indywidualnie i drużynowo.

W dniu 31 maja 2022r. na Stadionie LA AWF przy ulicy Witelona odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Wrocławia w LA w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Przypominamy, że zgłoszenia do tych zawodów odbywają się wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenie należy dokonać do dnia 30 maja godz. 12.00.
Zawody w kategorii Igrzysk Dzieci dla Klas I-IV odbędą się w dniach 2,3 czerwca również na obiekcie AWF przy ulicy Witelona. Na zawody klas I-IV należy przynieść uzupełnioną kartę startową (do pobrania tutaj)
Dostępne są komunikaty organizacyjne Igrzysk Dzieci i Młodzieży.

W dniach 23,27 maja 2022 na boiskach przy Szkole Podstawowej Nr 97 ul. Prosta rozegrane zostaną Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców.
Turniej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zaplanowany jest na 30.05 oraz 3 czerwca 2022 roku.
Do pobrania komunikat organizacyjny Igrzysk Młodzieży i Licealiady.