Blue Flower

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców.
W turnieju udział wzięło łącznie 16 reprezentacji szkolnych.
Złote medale zdobyli reprezentanci LO IX wyprzedzając LO II oraz SMS Junior. Duże słowa podziękowania dla Dyrekcji szkół oraz nauczycieli Wychowania Fizycznego z LO XV, LO XII oraz LO IX za pomoc organizacyjną.
Tutaj do pobrania plik zawierający wyniki i tabele końcowe.

Bardzo aktywny sportowo zapowiada się kwiecień w rywalizacji dzieci i młodzieży szkół wrocławskich. Czeka nas wiele finałów Mistrzostw Wrocławia oraz sporo emocji. Czekają nas finały w piłce nożnej we wszystkich kategoriach w tym w kategorii szkół podstawowych dziewcząt, które rozegrane zostaną w obiekcie KS Ślęza Wrocław. Odbędą się również finały w koszykówce 3x3 w Hali WKK ul. Czajcza oraz LO IX ul. Piotra Skargi.
Licealiada w piłce nożnej chłopców.

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Złote medale zdobyły dziewczęta SP 10, które w całych rozgrywkach straciły zaledwie dwie bramki. Srebro przypadło Sportowej Szkole Podstawowej Nr 46, zaś w meczu o brąz po zaciętym pojedynku zwyciężyły reprezentantki SP 45. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania plik zawierający wyniki i klasyfikacje.

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce. Rywalizacja zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców stała na bardzo wysokim poziomie sportowym i dostarczyła wielu emocji.
Złote medale wśród chłopców zdobyli reprezentanci SP 50 zaś wśród dziewcząt SP 97. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawodów.

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt.
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wrocławia jest niemalże identyczna. Jedyny zespół, który poprawił swoją pozycję to reprezentacja ZSEiA przesuwając się o jedną pozycję. W spotkaniu o brązowe medale dziewczęta z Worcella przegrały z LO III wynikiem 22:9. Złote medale zdobyły reprezentantki SMS Junior. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania wyniki i klasyfikacje.

W dniach 8.02-13.03.2023r. rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci w mini koszykówce .
Rywalizacja wśród dziewcząt i chłopców była niezwykle zacięta.
W kategorii chłopców złote medale zdobyli reprezentanci SP 16, którzy w spotkaniu finałowym pokonali SP 71. Wśród dziewcząt reprezentacja z Wietrznej zdobyła srebro ulegając koleżankom z SP 25. Gratulujemy!

W dniu 10 marca na obiektach sportowych sportowych SP 50 odbyły się finały Mistrzostw Wrocławia w mini siatkówce "czwórek" - chłopcy.
Kolejność na zakończenie była następująca: zwyciężyli reprezentanci SP 50 przed SP 25 i SP 91.
Tutaj komunikat końcowy zawodów.

W dniu 9 marca na obiektach sportowych sportowych SP 50 odbyły się finały Mistrzostw Wrocławia w mini siatkówce "czwórek" - dziewczęta.
Kolejność na zakończenie była następująca: 1.SP 97 2.SP 50 3.SP3 4.SP 25 5.SP 44 6.SP 66.

Zakończyły się rozgrywki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Zwycięzcami zostali reprezentanci SP 50 przed SP 97, SP 109 i SP 25.
Wkrótce komunikat końcowy zawodów.

W dniu 1 marca 2023 r. na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego Nr V we Wrocławiu odbyły się finały Mistrzostw Wrocławia w tenisie stołowy w kategoriach dziewcząt i chłopców.
Do pobrania komunikat końcowy zawodów oraz galeria zdjęć.
Licealiada chłopcy

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.
Złote medale zdobyły dziewczęta Szkoły Podstawowej Nr 1, które pokonały dziewczęta z SP 91 wynikiem 8:5.
W kategorii chłopców na najwyższym miejscu podium stanęli reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 91, którzy pokonali w finale Szkołę Podstawową Nr 24. Gratulujemy!
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawierający wyniki i klasyfikacje.

Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny Igrzysk Młodzieży w siatkówce w strefie Wrocław Wschód.
Dziękuję gospodarzom za zgodę na organizację zawodów.

W dniu 6 kwietnia odbędą się Mistrzostwa Wrocławia w Szachach we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia według poniższego harmonogramu:
Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada Młodzieży.

8.30 – 9.00 potwierdzanie zgłoszeń
9.05           otwarcie zawodów
9.15           początek I rundy
ok. 14.30    zakończenie zawodów

Przypominam o wysyłaniu imiennych zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 kwietnia 2022r.
Komunikat organizacyjny do pobrania tutaj.

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Dzieci w mini piłkę ręczną dziewcząt i chłopców.
Złote medale zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 10 zaś w kategorii chłopców reprezentanci Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 46.
Warto przypomnieć że ci sami reprezentanci zdobyli już w tym roku brązowe medale Mistrzostw Wrocławia w mini koszykówce.
Do pobrania komunikat końcowy oraz klasyfikacje. Zachęcamy również do obejrzenia skrótu meczu finałowego pomiędzy SSP 46 - SP 1 na naszym kanale You Tube.

W dniach 17.03 - 18.03.2022r. odbyły się zawody strefy CENTRUM w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach IGRZYSK DZIECI, IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADY.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami końcowymi:
Igrzyska Dzieci
Igrzyska Młodzieży
Licealiada

Zakończyły się Mistrzostwa Wrocławia Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.
Szczególnie w kategorii dziewcząt rywalizacja była niezwykle wyrównana i o awansie decydowały pojedyncze bramki.
Zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców złoto zdobyli reprezentanci SMS Junior zaś srebrne medale przypadły reprezentacji LO IX. Ze zmiennym szcześciem rozgrywki kończyli reprezentanci LO III ze Składowej, którzy w kat.chłopców w rzutach karnych ulegli LO XII. Brąz po niezwykle zaciętej rywalizacji zdobyły dziewczęta z LO III, które pokonały LO IV wynikiem 7:5.
Tutaj do pobrania komunikat końcowy zawierający wyniki i klasyfikacje oraz link do skrótu spotkania o brązowy medal.

Tutaj do pobrania aktualizacja komunikatu organizacyjnego mini siatkówki 4 w ramach Igrzysk Dzieci w strefie Wrocław Wschód.
Zmianie uległa przynależność zespołów dziewcząt do grup eliminacyjnych (SP 74, SP 91, SP 10, SP 44, SP 66, Marco Polo).

Rozpoczynają się rozgrywki w ramach Igrzysk Dzieci w siatkówce "4" dziewcząt i chłopców  - Strefy Centrum.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym:
mini siatkówka "4" dziewcząt
mini siatkówka "4"chłopców.

Rozpoczynają się rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt i chłopców  - Strefy Centrum.

Rozpoczynają się zawody w mini siatkówce w ramach Igrzysk Dzieci w strefie Wrocław Wschód.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

Zakończyły się zawody mini siatkówki w ramach Igrzysk Dzieci w strefie Wrocław Zachód.
W imieniu Wrocławskiego SZS dziękuję Dyrekcji oraz nauczycielom w-f Szkoły Podstawowej nr 3 za udostępnienie obiektu, pomoc w organizacji i jak zawsze sprawne przeprowadzenie zawodów.

Rozpoczynają się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce w strefie Wrocław Zachód.

Zakończyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym w strefie Wrocław Zachód.
Dziękujemy Dyrekcji Szk.Podst. nr 113 i MDK za udostępnienie obiektu a nauczycielom w-f za pomoc w organizacji i sprawne przeprowadzenie zawodów.

Rozpoczynają się rozgrywki w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców - strefy Centrum.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami organizacyjnymi:
Tenis stołowy Igrzyska Dzieci
Tenis stołowy Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Tenis Stołowy Licealiada.

Zakończyły się zawody w tenisie stołowym - Licealiada w strefie Wrocław Zachód.

Rozpoczynają się Igrzyska Dzieci w mini siatkówce w strefie Wrocław Zachód.

Tutaj do pobrania komunikat końcowy z rozegranych zawodów Licealiady w tenisie stołowym w strefie Wrocław Wschód.
Serdecznie dziękuję Dyrekcji i nauczycielom Zespołu Szkół nr 8 we Wrocławiu za pomoc w organizacji - jak zawsze doskonałe przygotowanie zawodów!
Dziękuję również wszystkim reprezentacjom za tak liczne przybycie.
Naszym reprezentantom życzę dalszych sukcesów w Mistrzostwach Wrocławia.

Dostępne do pobrania są komunikaty końcowe z rozegranych Igrzysk Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym w strefie Wrocław Wschód.
Serdecznie dziękuję Dyrekcji i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 74 we Wrocławiu za nieocenioną pomoc w organizacji!
Dziękuję również wszystkim reprezentacjom za liczne przybycie.

W dniach 27.01.2022 - 3.03.2022 odbyły się zawody strefy CENTRUM w siatkówce dziewcząt i chłopców w ramach LICEALIADY. W zawodach wzięło udział 5 reprezentacji dziewcząt i 6 zespołów chłopców.
Tutaj do pobrania komunikat końcowy dziewcząt a tutaj chłopców.