Blue Flower

Wrocławski SZS informuje, że finały Mistrzostw Wrocławia w kręglach odbędą się w Sky Tower w terminach:
16 kwietnia Igrzyska Młodzieży Szkolnej
17 kwietnia Licealiada.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów a tutaj rozpiska torów dla poszczególnych szkół. Do zawodów zgłosiło się 28 reprezentacji.
Z uwagi na to, że 4 szkoły zgłosiły się "lekko" po terminie zakończenie odbędzie się dopiero po starcie tych szkół. Zawody rozpoczną 24 reprezentacje szkolne o godzinie 9.30. Pozostałe 4 z listy po zwolnieniu się torów. (około 10.20).

W dniu 5 marca 2024 r. w hali LO V przy ulicy Kuronia odbędą się finały Mistrzostwach Wrocławia w tenisie stołowym.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

Już na początku lutego rozpoczynamy Mistrzostwa Wrocławia szkół ponadpodstawowych w Futsalu, w których udział weźmie aż 34 reprezentacje szkolne chłopców oraz 18 reprezentacji dziewcząt. Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

W dniach 14 - 19 lutego odbędą się Finały Mistrzostw Wrocławia w mini koszykówce w ramach Igrzysk Dzieci.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady Młodzieży w Szachach. Zawody odbędą się w dniu 24 października 2023r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Zgłoszenia wyłącznie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.10.2023r. godzina 20.00. Po tym terminie nie będą przyjmowane zgłoszenia.
Przypominamy, że reprezentacja podana w kolejności 1-4 oznacza przynależność do danej szachownicy. W dniu zawodów nie będzie możliwości zmian.