Blue Flower

W dniu 27 października  2021 r na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej  32 we Wrocławiu odbyło się piąte spotkanie w ramach ” Warsztatów z Fistballem Dla Dzieci i Młodzieży w  2021” ,  w których uczestniczyło przeszło 85 uczestników wraz z kibicami (młodzież ZSP Nr 21 - 65 osób dziewcząt i chłopców dwie grupy wiekowe klasy IV i klasy VII).

Uroczystego otwarcia Warsztatów dokonali: - Stankiewicz Katarzyna wicedyrektor ZSP Nr 21,-Bogusław Zawisza  WSZS, Kinga Guszcza  Fistball Polska. Po ceremonii otwarcia głos zabrał przedstawiciel Instytutu Rehabilitacji Medycznej i Sportowej, który poinformował młodzież, w jaki sposób będzie wyglądała diagnoza dotycząca  oceny postawy ciała i zdiagnozowania dysfunkcji  i zaburzeń posturalnych.
W dalszej części warsztatów dla wszystkich uczestników odbyła się rozgrzewka poprowadzona przez Kingę. Po rozgrzewce młodzież została podzielona na grupy, w których rozpoczęły się zajęcia teoretyczne i praktyczne, w których uczestnicy mieli możliwość wysłuchania historii Fistballa oraz zapoznali się z podstawowymi przepisami dyscypliny.
W dalszej części warsztatów odbyły się zajęcia praktyczne ; prawidłowe odbijanie piłki, zagrywka i atak. Na zakończenie zajęć został zorganizowany krótki mecz pokazowy oraz mecze, w którym grali wszyscy uczestnicy warsztatów. Równolegle z prowadzonymi zajęciami /warsztatami/ w wydzielonej sali odbywała się diagnoza, w której  wzięli udział uczestnicy warsztatów posiadający stosowne zezwolenia (50 osób) . Wyniki z przeprowadzonej diagnozy specjalny wydruk z opisem i zaleceniami zostanie przesłany mailem do zainteresowanych.
Na zakończenie każdy z uczestników warsztatów otrzymał  gadżet nawiązujący do WARSZTATÓW Z FISTBALLEM.(okolicznościowe koszulki ,certyfikaty) Wrocławski Szkolny Związek  Sportowy wyraża słowa podziękowania Dyrekcji ZSPNr 21 oraz nauczycielom w-f  za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu  warsztatów.
Tutaj galeria zdjęć z warsztatów.