Blue Flower


W dniu 19 października 2021 r w obiektach sportowych LO nr X odbyło się czwarte spotkanie w ramach ”Warsztatów z Fistballem Dla Dzieci i Młodzieży w 2021„  w których uczestniczyło przeszło 100 uczestników wraz z kibicami (młodzież LO nr X – 80  uczniów i uczennic, klasa I i II , dwie grupy  z uwagi na trwające obostrzenia związane z trwającą pandemią).
Uroczystego otwarcia Warsztatów dokonali: - Ewa Piwnik wicedyrektor LO Nr X , -Bohdan Aniszczyk  Przewodniczący WSZS, Robert Szczerbaniuk Prezes Fistball Polska, którzy życzyli zgromadzonym aktywnego udziału w warsztatach i  dużo wrażeń związanych z nową dyscypliną sportową.

W dniu 22 października w Hali WKK Wrocław rozegrane zostały finały strefy Wschód Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców.
W turnieju łącznie uczestniczyło 21 reprezentacji szkolnych. W finałach Mistrzostw Wrocławia wystąpią po 4 najlepsze szkoły. Gratulujemy!
Do pobrania komunikat końcowy zawodów.

Miło jest nam poinformować, że Wrocławski Szkolny Związek Sportowy kontynuuje współpracę z 1 Klubem Sportowym Ślęza Wrocław polegającej na wzajemnej promocji wspólnych działań w zakresie aktywnego spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia.
W dniach 5-7 października 2021 roku w Centrum Piłkarskim 1 Klubu Sportowego Ślęza Wrocław - Kłokoczyce, WSZS miał możliwość rozegrania eliminacji Mistrzostw Wrocławia w ramach Kalendarza Imprez Sportowych 2021/2022.
Łącznie w eliminacjach udział wzięło, aż 111 reprezentacji szkolnych, które walczyły o awans w poszczególnych strefach: Zachód, Wschód oraz Centrum. Najlepsze cztery zespoły z poszczególnych stref rywalizować będą w przyszłym roku o tytuł Mistrza Wrocławia 2021/2022. Turniej Finałowy rozegrany zostanie w kwietniu oraz maju 2022.
Wrocławski SZS składa duże słowa podziękowania dla Pani Prezes Katarzynie Ziobro-Franczak za udostępnienie obiektu, pomoc organizacyjną i jednocześnie bardzo liczymy na dalsze wspólne działania, które przyczynią się do promocji aktywnego spędzania czasu wśród młodzieży szkół wrocławskich.

Zakończyły się rozgrywki w piłce nożnej w strefie Wrocław Wschód. Gratulujemy najlepszym (i życzymy powodzenia w finałach miejskich) a pozostałym dziękujemy za udział.

Do pobrania komunikaty końcowe zawodów:
Igrzyska Dzieci
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Licealiada.

W dniu 29 września 2021 r w obiektach sportowych LO nr XII odbyło się trzecie  spotkanie w ramach ”Warsztatów z Fistballem Dla Dzieci i Młodzieży w 2021„  w których uczestniczyło przeszło 65 osób wraz z kibicami (młodzież LO nr XII z uwagi na trwające obostrzenia związane z trwającą pandemią).
Uroczystego otwarcia Warsztatów dokonali Bohdan Aniszczyk - Przewodniczący WSZS i Robert Szczerbaniuk Prezes Fistball Polska, którzy życzyli zgromadzonym aktywnego udziału w warsztatach i dużo wrażeń związanych z nową dyscypliną sportową. Tutaj galeria zdjęć.