Blue Flower

W dniach 6,7 czerwca na dachu szkoły Szkoły Podstawowej Nr 84 przy ulicy Górnickiego rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców. Łącznie w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej udział wzięło aż 66 reprezentacji szkolnych!
By wyłonić najlepsze reprezentacje szkolne w koszykówce 3x3 rozegranych zostało 136 spotkań. Rywalizacja była niezwykle zacięta a o końcowej klasyfikacji decydowały pojedyncze punkty. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom zawodów!
Do pobrania wyniki z poszczególnych kategorii
- Igrzyska Dzieci dziewczęta
- Igrzyska Dzieci chłopcy
- Igrzyska Młodzieży dziewczęta
- Igrzyska Młodzieży chłopcy.

W dniu 3 czerwca 2022 roku na stadionie AWF ul. Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia LA klas I i III.
Do pobrania komunikat końcowy rywalizacji klas pierwszych i trzecich.
Tutaj galeria zdjęć.

W dniu 2 czerwca 2022 roku przy pięknej pogodzie na stadionie AWF ul. Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia LA klas II i IV. Łącznie w zawodach udział wzięły 42 reprezentacje szkolne!!
Emocji i sportowej walki nie zabrakło do końca. Szczególnie w klasach czwartych, gdzie o rozstrzygnięciu decydowało wyższe osiągnięte miejsce w konkurencji z uwagi na uzyskaną tą samą ilość punktów. Gratulujemy!
Do pobrania komunikaty podsumowujące rywalizację klas drugich i czwartych.

W dniu 31 maja 2022r. na obiekcie AWF przy ulicy Witelona odbyły się Mistrzostwa Wrocławia Igrzysk Młodzieży Szkolnej w LA.
W kategorii dziewcząt udział wzięło około 316 zawodniczek zaś w kategorii chłopców 315. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się sztafety 4x100m, w których łącznie zgłosiło się 50 reprezentacji szkolnych.
Tradycyjnie duże słowa podziękowania Wrocławski SZS kieruje do wolontariuszy LO XI za pomoc organizacyjną oraz do kolegi Kamila Kobiałki z WLKS Wrocław za pomoc przy przeprowadzeniu zawodów.
Poniżej pliki z wynikami z poszczególnych konkurencji.

W dniu 11 maja 2022 roku na Stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się zawody Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA chłopców. Łącznie w drugim dniu Mistrzostw udział wzięło 23 reprezentacji szkolnych.
Przy pięknej pogodzie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach w tym: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 metrów. Złote medali reprezentanci Szkoły Podstawowej Nr 45, srebrne Szkoła Podstawowa Nr 46, a brąz Szkoła Podstawowa Nr 90.
Duże słowa podziękowania Wrocławski SZS składa do wolontariuszy Liceum Ogólnokształcącego Nr XI z ulicy Spółdzielczej, którzy w nieoceniony sposób jak zawsze pomogli przeprowadzić sprawnie zawody. Podziękowanie również dla Pana Kamila Kobiałki z WLKS Wrocław za pomoc organizacyjną. Trzy najlepsze zespoły awansowały do Finału Dolnośląskiego. Gratulujemy!
Do pobrania komunikat końcowy indywidualnie i drużynowo.

W dniu 10 maja 2022 roku na Stadionie LA przy ulicy Witelona odbyły się pierwsze zawody rangi Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA.
Łącznie w pierwszym dniu Mistrzostw udział wzięło 21 reprezentacji szkolnych. Przy pięknej pogodzie młodzi sportowcy rywalizowali w czterech konkurencjach, w tym: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 metrów.
Trzy najlepsze zespoły awansowały do Finału Dolnośląskiego. Gratulujemy!

W dniu 28 kwietnia 2022 roku w hali Liceum Ogólnokształcącego Nr IX przy ulicy Piotra Skargi rozegrany został Finał Wrocławskiej Ligi Koszykówki. W nim zmierzyły się odpowiednio trzeci i czwarty zespół po rundzie zasadniczej czyli reprezentacja LO IX oraz LO X.
Mecz przez większość spotkania był wyrównany i emocjonujący, w którym to ostatecznie zwyciężyli gospodarze przy ogromnym dopingu kibiców.
Tytuł najlepszego zawodnika Ligi zdobył reprezentant LO IX - Adam Domatowicz. Brąz zdobyli reprezentanci Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV.
W kategorii dziewcząt złote medale zdobyły dziewczęta Zespołu Szkół nr 8 z Reja, a wyróżnioną zawodniczką za cały sezon została Monika Harasimów. Srebro zdobyły dziewczęta z Liceum Nr X, a brąz dziewczęta z "siódemki".
Uroczystego zakończenia sezonu dokonała Pani Dyrektor LO IX Grażyna Kusiak wraz z Sekretarzem WSZS Piotrem Widawskim wręczając medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

W dniu 27 kwietnia 2022r. w hali WKK przy ulicy Czajczej rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców.
W turnieju uczestniczyło łącznie 30 reprezentacji szkolnych.
Złote medale w kategorii chłopców zdobyli reprezentanci SMS Junior zaś w kategorii dziewcząt LOXII. Gratulujemy! Łącznie rozegrane zostały 54 mecze.
Tutaj do pobrania komunikat końcowy rywalizacji dziewcząt a tutaj chłopców.