Blue Flower

W dniu 18 maja 2022roku przy pięknej pogodzie na stadionie przy ulicy Witelona zorganizowane zostały pierwsze Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia w LA w kategorii Igrzysk Dzieci.
Łącznie udział wzięło 331 dziewcząt oraz 288 chłopców w poszczególnych konkurencjach. Rekordową ilością cieszyły się sztafety 4x100m, w których zgłosiło się łącznie 50 reprezentacji!!!
Wrocławski SZS składa ogromne podziękowania dla wolontariuszy z Liceum Nr XI oraz Liceum Nr V z Wrocławia za pomoc organizacyjną. Kolejny raz nasi wolontariusze pokazali swoją moc, dzięki której w sprawny sposób mogliśmy przeprowadzić dzisiejszą rywalizację. Podziękowania również kierujemy do władz AWF Wrocław za udostępnienie obiektu oraz wsparcie techniczne. Podziękowania również kierujemy do trenera WLKS Wrocław Pana Kamila Kobiałki za wsparcie merytoryczne.


Do pobrania wyniki i klasyfikacje w poszczególnych konkurencjach dziewcząt i chłopców:

Rozpoczynają się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w strefie Wrocław Zachód.
Tutaj do pobrania komunikat organizacyjny zawodów.

Publikujemy komunikaty organizacyjne zawodów w tenisie stołowym w strefie Wrocław Wschód.
Bardzo dziękuję gospodarzom za zgodę na organizację zawodów i mam nadzieję, że tym razem będziemy mogli przeprowadzić zawody.
Igrzyska Dzieci
Igrzyska Młodzieży
Licealiada.

Rozpoczynają się zawody w tenisie stołowym w strefie Wrocław Wschód. Do pobrania komunikaty organizacyjne w kategoriach:
Igrzysk Dzieci
Licealiady.

W dniu 22 października w Hali WKK Wrocław rozegrane zostały finały strefy Wschód Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców.
W turnieju łącznie uczestniczyło 21 reprezentacji szkolnych. W finałach Mistrzostw Wrocławia wystąpią po 4 najlepsze szkoły. Gratulujemy!
Do pobrania komunikat końcowy zawodów.

Miło jest nam poinformować, że Wrocławski Szkolny Związek Sportowy kontynuuje współpracę z 1 Klubem Sportowym Ślęza Wrocław polegającej na wzajemnej promocji wspólnych działań w zakresie aktywnego spędzania czasu wolnego i zdrowego stylu życia.
W dniach 5-7 października 2021 roku w Centrum Piłkarskim 1 Klubu Sportowego Ślęza Wrocław - Kłokoczyce, WSZS miał możliwość rozegrania eliminacji Mistrzostw Wrocławia w ramach Kalendarza Imprez Sportowych 2021/2022.
Łącznie w eliminacjach udział wzięło, aż 111 reprezentacji szkolnych, które walczyły o awans w poszczególnych strefach: Zachód, Wschód oraz Centrum. Najlepsze cztery zespoły z poszczególnych stref rywalizować będą w przyszłym roku o tytuł Mistrza Wrocławia 2021/2022. Turniej Finałowy rozegrany zostanie w kwietniu oraz maju 2022.
Wrocławski SZS składa duże słowa podziękowania dla Pani Prezes Katarzynie Ziobro-Franczak za udostępnienie obiektu, pomoc organizacyjną i jednocześnie bardzo liczymy na dalsze wspólne działania, które przyczynią się do promocji aktywnego spędzania czasu wśród młodzieży szkół wrocławskich.

Zakończyły się rozgrywki w piłce nożnej w strefie Wrocław Wschód. Gratulujemy najlepszym (i życzymy powodzenia w finałach miejskich) a pozostałym dziękujemy za udział.

Do pobrania komunikaty końcowe zawodów:
Igrzyska Dzieci
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Licealiada.

W dniach 5, 6, 7 października 2021 roku na obiekcie sportowym Ślęzy Wrocław ul. Kłokoczycka rozegrane zostaną rozgrywki piłki nożnej poszczególnych stref: Zachód, Centrum, Wschód w poszczególnych kategoriach:
strefa Centrum
strefa Zachód
Igrzyska Dzieci strefa Wschód
Igrzyska Młodzieży strefa Wschód
Licealiada strefa Wschód.