Blue Flower

W dniach 16 listopada w Zespole Szkół Nr 8 odbyło się trzecie spotkanie w ramach Warsztatów z Fistballem . Bezpośrednio w warsztatach wzięło udział około 75 uczestników. Tak jak w poprzednich warsztatach nasze zajęcia poprzedziło uroczyste otwarcie. Po uroczystym otwarciu odbyła się wspólna rozgrzewka dla wszystkich uczestników, którą poprowadziła reprezentantka Polski Kinga Guszcza , w trakcie której zostały omówione i przedstawione podstawy dyscypliny fistball. W dalszej części warsztatów młodzież została podzielona na grupy, w których rozpoczęły się zajęcia teoretyczne, praktyczne zakończone turniejem, który dostarczył uczestniczącym zespołom najwięcej emocji. Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali upominki/ koszulki i certyfikaty.
Zarząd Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego składa serdeczne podziękowania Dyrekcji Zespołowi Szkół Nr 8 za dużą pomoc w organizacji i przeprowadzeniu warsztatów i udostępnieniu obiektów sportowych.
Zapraszamy na kolejne Mikołajkowe Warsztaty z Fistaballem w dniu 7 grudnia do Szkoły Podstawowej Nr 32 przy ul. Kłodzkiej.
Tutaj galeria zdjęć z warsztatów.