Reprezentacja Szkoły Podsatwowej Nr 23 z Przystankowej w odmłodzonym składzie bardzo dobrze zaprezentowała się w rozgrywkach Basketmanii dziewcząt. Pomimo kilku porażek dziewczęta pokazały charkter i dużo umiejętności koszykarskich. Gratulujemy!