W dniu 11 kwietnia w hali SP 118 przy ulicy Bulwar Ikara rywalizowało 6 reprezentacji w ramach Finału C Basketmanii chłopców. Większość spotkań było bardzo wyrównanych i dostarczyło mnóstwo emocji. Ostatecznie w spotkaniu Finałowym reprezentanci SP 3 pokonali SP 118. Gratulujemy. 

Poniżej wyniki spotkań:

SP 118 - SP 8   32:9

SP 3 - SP 43   32:9

SP 76 - SP 8   36:18

SP 43 - SP 23   22:6

SP 118 - SP 76  24:19

SP 3 - SP 46  46:3

Mecz o 3 miejsce   SP 76 - SP 43   21:8

Mecz o 1 miejsce    SP 3 - SP 118    25:12