Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 118 okazały się najlepsze w tegorocznej edycji Wrocławskiej Ligi Koszykówki dziewcząt. Ze srebrnymi medalami sezon zakończyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 25, które w wielkim finale po wyrównanym boju nieznacznie uległy mistrzyniom. Brązowe medale wywalczyły zawodniczki reprezentujące Szkołę Podstawową nr 113, wygrywając w meczu o trzecią lokatę z gospodyniami finałów, a więc zawodniczkami Szkoły Podstawowej nr 84.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestniczek oraz nauczycieli!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 po zaciętych spotkaniach zwyciężyli w finale B Wrocławskiej Ligi Koszykówki Szkół Podstawowych. Kolejne miejsca przypadły reprezentantom SP113, SP28 i SP5. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w następnym sezonie!

Zakończyliśmy zmagania Wrocławskiej Ligi Koszykówki Szkół Podstawowych w kategorii chłopców. Zwycięzcami zostali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 32, którzy w decydującym meczu pokonali zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 95. Brązowe medale powędrowały do reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 47, czwarte miejsce zajęli natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25. Gratulujemy wszystkim finalistom!

Reprezentantki Sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 okazały się najlepsze w finale B Wrocławskiej Ligi Koszykówki. Wielkie gratulacje!

Zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 95 zakończyli sezon Wrocławskiej Ligi Koszykówki na drugim miejscu. Wielkie gratulacje!